☰ KATEGÓRIÁK
Akzent acél és valódi bőr háromsoros karkötő, 22 cm (Ajándékdobozzal)
5.220 Ft
4.437 Ft
Kedvezmény: -15%
Menny.:

Akzent acél és valódi bőr háromsoros karkötő, 22 cm (Ajándékdobozzal)

Szín
Fekete
5.220 Ft
4.437 Ft
Kedvezmény: -15%
Menny.:
Elérhetőség: Raktáron
Cikkszám: ZE-SH-WM-1496-5040254-003
Szállítási díj: 1.390 Ft
Várható szállítás: 2025. április 15.
Anyaga nemesacél és valódi bőr. Hossza: 22 cm, szélessége 1,3 cm. Márka Akzent.

Leírás és Paraméterek

Akzent rozsdamentes acél és valódi bőr karkötő, 22 cm. A rozsdamentes acél kampós rögzítővel a karkötő nagyon könnyen nyitható és zárható. A méretek a következők: hosszúság 22 cm, szélesség 17 mm és vastagság 3 mm. Nem korrodálódik, illetve nem kopik, ezáltal hosszú ideig megőrzi szépségét. Az ezüsttel ellentétben nem feketedik. Letisztult, de nagyon látványos, három sorból álló férfi karkötő. Ha szereted a letisztult, szép márkás karkötőket, akkor ez a darab neked készült. Ajándéknak is ideális választás.

Modell: AK2192
Származási hely: Németország

Egy jól megválasztott ékszer öltöztet, feldobja a napodat, valahányszor ránézel, jobb kedvre derülsz. A színekkel és anyagokkal manapság könnyű variálni a különböző stílusokat, nem kell ragaszkodni a hagyományos szettekhez, nem feltétlenül kell a fülbevalót a karkötő vagy nyaklánc színéhez igazítani. Légy akár merész, akár konvencionális, nálunk biztosan megtalálod a megfelelő ékszert.

Hasonló árfekvésű termékek

A weboldal szolgáltatásaihoz cookie-kat használunk. A weboldal további használatához kérjük fogadd el a cookie-k használatát.
94.71%
a vásárlók közül ajánlaná ismerősének ezt a boltot.
Elégedettség a bolttal:
Szállítási idő:
A bolt áttekinthetősége:
Ügyfélszolgálat/kommunikáció:
A(z) Webmall részt vesz az Árukereső Megbízható Bolt Programjában.